2024.04.15 - Hétfő
11.A kémia 1cs 1.óra kémia angol nyelven Barabás tanár úrral B.II.EA
11.C, 10.C és 9.C Petrik Lajos előadó (B.I.EA) 3. órában előadáson vesz részt
Kállóné Husi Zsuzsanna
4.óra
Király Zalán ÖVH
As.007 - Tornaterem III.
10.B
5.óra
Kugyelláné Schmidtka Ágnes ÖVH
As.007 - Tornaterem III.
10.A
6.óra
Schubert BenceÖVH
As.007 - Tornaterem III.
10.C
7.óra
-
Elmarad
9.A
8.óra
-
Elmarad
9.A
Karsai Gergő
1.óra
-
Elmarad
9.D 1cs
3.óra
Schubert BenceÖVH
As.007 - Tornaterem III.
9.NY
5.óra
Király Zalán ÖVH
As.007 - Tornaterem III.
11.D
6.óra
Király Zalán ÖVH
As.007 - Tornaterem III.
11.D
Lukács Ferenc
1.óra
-
Elmarad
10.D
2.óra
-
Elmarad
10.D
3.óra
Urbin Péter
B.203 - Tanterem
10.E 2cs
4.óra
Madarász Ákos
A.205 - Fizika I. Tanterem
11.D
5.óra
Nagyné Németh Ildikó Andrea
B.307 - Tanterem
12.C
6.óra
Völgyi Ferenc Iván
A.208 - Fizika II. Előadó
10.E
Mentes Alexa Dóra
1.óra
Barabás Gergő
B.210-211.Ea - II. emeleti előadó
11.A Matematika 2cs
2024-04-15 2.óra Előre
3.óra
Kovács Olivér
B.204 - Tanterem
10.B 1cs
4.óra
Varga László
B.021 - Műveleti laboratórium
11.B 1cs
5.óra
Nagy Judit
B.219 - Tanterem - csoportszoba
9.KNY 1cs
6.óra
Horváth Gyöngyi
B.306 - Tanterem - csoportszoba
9.KNY 2cs
7.óra
-
Elmarad
9.NY 2cs
Villányi-Borsics Eszter
3.óra
Guth Gabriella Éva
A.206 - Kémia I. Tanterem
9.A 2cs
4.óra
Bogdán Marianna
B.203 - Tanterem
10.E 2cs
5.óra
Sárközi-Paulik Brigitta
B.204 - Tanterem
10.E 1cs
Teremcserék
A.109 - Csoportszoba 12 számítógéppel
A.217 - Tanterem
2.óra
12.E 2cs
A.109 - Csoportszoba 12 számítógéppel
A.217 - Tanterem
3.óra
12.E 2cs
A.109 - Csoportszoba 12 számítógéppel
A.206 - Kémia I. Tanterem
5.óra
2/14.V 2cs
A.217 - Tanterem
B.042 - Tanterem
2.óra
10.C 1cs
B.115-116.Ea - I. emeleti előadó
B.310-III. alsó előadó
3.óra
2/14.F
2024.04.16 - Kedd
10.A és 10.E színházi előadás B.II.EA11:00-13:00
9NY osztály az OTP Fáy Alapítvány
Darányi Katalin
4.óra
Demkó Erika
B.017 - Tanterem
9.B
5.óra
Tóth Krisztina
B.203 - Tanterem
2/14.F
6.óra
Fandel Richárd Gábor
B.203 - Tanterem
2/14.F
Horváth Gyöngyi
4.óra
Jabelkó-Tolnai Csilla Anna
B.205 - Tanterem
9.B 9.B/C
Horváth Gyöngyi
2.óra
Csutak Zsolt
A.208 - Fizika II. Előadó
10.B
3.óra
Urbán Barbara
B.042 - Tanterem
11.B 11.B/C
Kállóné Husi Zsuzsanna
1.óra
-
Elmarad
12.E 1cs
Karsai Gergő
1.óra
Király Zalán ÖVH
As.007 - Tornaterem III.
10.E
2.óra
Király Zalán ÖVH
As.007 - Tornaterem III.
10.E
Karsai Gergő
6.óra
Király ZalánÖVH
As.007 - Tornaterem III.
9.D
Rausch Péter
1.óra
-
Elmarad
2/14.C
Tóth Éva
1.óra
-
Elmarad
9.E 2cs
2.óra
-
Elmarad
9.E 2cs
5.óra
Béresné Bodó Noémi Klementina ÖVH
A.205 - Fizika I. Tanterem
10.D
Tóth Éva
4.óra
Bálint György
A.119 - Tanterem
10.D
Villányi-Borsics Eszter
5.óra
Tóth Krisztina
B.203 - Tanterem
2/14.F
6.óra
Fandel Richárd Gábor
B.203 - Tanterem
2/14.F
7.óra
-
Elmarad
9.A 2cs
Teremcserék
A.010 - Tanterem
B.205 - Tanterem
1.óra
12.B 2cs
B.210-211.Ea - II. emeleti előadó
B.303 - Tanterem
3.óra
11.C
B.210-211.Ea - II. emeleti előadó
A.216 - Tanterem
4.óra
11.A
B.210-211.Ea - II. emeleti előadó
A.216 - Tanterem
5.óra
11.A 1cs
B.210-211.Ea - II. emeleti előadó
A.216 - Tanterem
6.óra
11.A 2cs
2024.04.17 - Szerda
Kállóné Husi Zsuzsanna
1.óra
-
Elmarad
9.A 1cs
3.óra
Schubert BenceÖVH
As.007 - Tornaterem III.
10.C
4.óra
Király Zalán ÖVH
As.007 - Tornaterem III.
10.B
5.óra
Király Zalán ÖVH
As.007 - Tornaterem III.
10.B
6.óra
Babusa Tamás GyulaÖVH
A.215 - Tanterem
10.A
7.óra
-
Elmarad
11.A
8.óra
-
Elmarad
11.A
Karsai Gergő
5.óra
Laman RichárdÖVH
As.007 - Tornaterem III.
12.D
6.óra
Kugyelláné Schmidtka Ágnes
Uszoda
10.D
7.óra
Kugyelláné Schmidtka Ágnes
Uszoda
10.D
Kugyelláné Schmidtka Ágnes
6.óra
Babusa Tamás GyulaÖVH
A.215 - Tanterem
10.A
7.óra
-
Elmarad
11.A
8.óra
-
Elmarad
11.A
Rausch Péter
4.óra
Pappné Debreczeni Ildikó
B.115-116.Ea - I. emeleti előadó
2/14.C
2024-04-17 5.óra Előre
5.óra
Vámos Tibor ÖVH
A.015 - Tanterem
9.C
6.óra
Vámos Tibor ÖVH
A.015 - Tanterem
9.C
7.óra
Vámos Tibor ÖVH
A.015 - Tanterem
9.C
Villányi-Borsics Eszter
5.óra
Sárközi-Paulik Brigitta
B.311-III. felső előadó
9.NY
2024-04-17 7.óra Előre
6.óra
Sárközi-Paulik Brigitta
B.204 - Tanterem
9.NY 2cs
2024-04-19 6.óra Előre
7.óra
Németh Eszter
B.203 - Tanterem
10.E
Teremcserék
A.215 - Tanterem
B.042 - Tanterem
6.óra
9.A 1cs
B.311-III. felső előadó
B.204 - Tanterem
5.óra
10.B 10.B/C
2024.04.19 - Péntek
Teremcserék
B.042 - Tanterem
B.204 - Tanterem
3.óra
10.E 1cs
B.115-116.Ea - I. emeleti előadó
A.123 - Tanterem
1.óra
9.D
B.115-116.Ea - I. emeleti előadó
B.042 - Tanterem
3.óra
1/13.V
B.115-116.Ea - I. emeleti előadó
B.042 - Tanterem
4.óra
1/13.V